Novinky:

Najdete nás také na www.bandzone.cz/zaziva nebo http://zaziva.rock.cz   KONTAKT:  728 664 096

 

10.6.12 Jaro pomalu končí a i když to venku v tyto dny zrovna nevypadá brzy tu bude léto. A co bude dělat ZAŽIVA v létě? Kromě toho, že si všichni řádně odpočineme a vyrazíme na dovolenou, tak bychom se měli objevit začátkem srpna v Polšti na akci „CHLAPI SOBĚ 2012“, no a dále jednáme o jedné červencové akci v blízkém okolí.

27.3.12 Vážení přátelé, do „VÝLETU DO STARÝCH ČASŮ“ nás dělí necelé dva týdny, takže pokud to někdo z vašich známých ještě neví, tak mu to rychle řekněte a určitě přijďte. Těšíme se na Vás.

23.3.12 V sobotu 24.3. vystoupíme v Jindřichově Hradci na Jitřence.

5.3.12 První naše letošní vystoupení se uskuteční v sobotu 10. Března v Pleších. Tímto to Vás tedy srdečně zveme na tuto akci. Máme pro Vás připraveno několik nových skladeb.

22.2.12 Máme pro Vás konečně podrobnosti ohledně velikonoční zábavy. Tak tedy pozorně čtěte. V neděli 8.dubna proběhne v sále hospody v Lásenici akce 20. Let Rocktéky Dušana Pragera s názvem „VÝLET DO STARÝCH ČASŮ 1992 – 2012“. My na této akci vystupujeme jako Dušanovi hosté a společně s ním se podělíme o program večera. Nemůže samozřejmě chybět ani naše společné vystoupení, každý z Vás dobře ví, že s námi Dušan do roku 2003 zpíval. Tak tedy pokud si chcete poslechnout a připomenout naše skladby opět s Dušanem a jeho staré fláky, které pouštěl na svých akcích, ať už v Roseči, v Lásenici nebo jinde, určitě přijďte .

10.2.12 Zdravíme Vás tímto v novém roce. V současné době pracujeme ve zkušebně na nových skladbách a zatím se nám docela daří. Také už máme jisté dvě jarní akce.

15.12.11 Rádi bychom touto cestou poděkovali všem našim fandům za přízeň v tomto roce, popřáli Vám všem krásné Vánoce a doufáme, že nám zůstanete věrní i příští rok..

15.12.11 Mikulášská zábava v Políkně byla tou poslední letošní akcí. Teď si dáme vánoční pauzu, trochu odpočineme a začneme se připravovat na další období.

5.11.11 Studená super, Příbraz ještě lepší, aneb když se daří, tak se daří. V nejbližší době přidáme do galerie chybějící fotky.

25.9.11 Léto i prázdniny jsou za námi a také jsou za námi dvě srpnové odehrané akce, první proběhla v Polšti začátkem měsice na tradiční pivní soutěži Chlapi sobě 2011, a která se pro tentokrát velmi vydařila i díky počasí, které k nám bylo příznivě nakloněno. Druhé srpnové vystoupení proběhlo koncem měsice v baru Studio 13 v JH. Podzim zahájíme ve Studené v hostinci „U Šebestů“ na zavírání šoupátek Veterán spolku Studená.

20.7.11 O proti Plavsku, kde nás z pódia vyhnala ta hrozná bouřka a byli jsme nuceni balit už v jedenáct hodin, jsme si vše vynahradili ve Vydří. Tentokrát to vyšlo. Počasí nádherné, lidi super, atmosféra výborná.

3.7.11 Na léto máme připravené zatím dvě akce. První 9. července v Plavsku na hřišti, kde se přes den konná fotbalový turnaj a týden nato, 16. července, se představíme na letním parketě ve Vydří, kde společně s námi vystoupí kapela z Kamenice nad Lipou Čelem vzad http://celemvzad.wgz.cz/ .

19.5.11 Ve Studené se opět hrálo velmi dobře, super lidi, hospoda na jedničku a náš návrat domů byl až k ránu.Fotky budou v nejbližší době v galerii. Díky moc Veterán spolku za pozvání a těšíme se na další spolupráci.

10.5.11 Dobrá nálada, výborné pivo, příjemná obsluha a dobrá muzika. Na to všechno se můžete těšit tento víkend (14.5.) ve Studené na akci místního Veterán spolku Studená „Otevírání šoupátek“.

26.4.11 Velikonoce ve Vydří!!! Tak to byla zase jízda, skvělá nálada, dost dobrá předkapela a super lidi. Díky za fotky holkám z Lásenice a díky všem za přízeň. Už teď se můžete těšit na další naše vystoupení v Pleších 30. dubna, kde budeme hostovat kapele Wegget bend.

18.4.11 Veselé Velikonoce přeje Zaživa. Pomlázka je připravena tuto neděli v hospodě ve Vydří.

2.4.11 Příští týden ( 9. dubna ) vystoupíme jako jeden z hostů na křtu nového CD kapely 4ever v hospodě U Kůrků v Jindřichově Hradci. Více na www.4everband.cz

23.2.11 Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z letošních dvou zimních akcí.

20.2.11 V baru Studio 13 (Schatmo) se nám hrálo poměrně dobře, inu i s malou hladinou alkoholu se dají dělat velké věci. Teď nás tedy čeká malá pauza a období zkoušení nových skladeb, které doufáme zazní ve Vydří na velikonoční zábavě.

28.1.11 První akce letošního roku, Motoples v Kolencích, je za námi, ale už teď se můžete těšit na další tentokrát v Jindřichově Hradci v baru Studio 13 (Schatmo) v pátek 18. února.

19.12.10 Přejeme všem fanouškům z Lásenice, Vydří, Polště, Příbraze, Hradce, Studené, Pleší, Lužnice, Kolenec a dalším a dalším krásné Vánoce, bohatého Ježíška a hodně štěstí a zdraví v novém roce. Také děkujeme kapelám, s kterými jsme měli letos možnost vystupovat, za spolupráci a věříme, že se v tom příštím roce zase někde potkáme.

19.12.10 Díky technické závadě na topení nebyla teplota v sále vyderské hospody zrovna příznivá, ale pořád tam bylo lépe než venku, kde klesla teplota na -17 stupňů. Moc díky děvčatům z Lásenice za foto, které již brzy bude k vidění v galerii a také díky pěveckému sboru bratří Písařů. Nesmíme opomenout poděkovat kapele RESTART, která se postarala o úvod večera a samozřejmě všem přítomným, že to s námi v té době ledové vydrželi.

28.11.10 Do časů předvánočních radostí a starostí přicházíme s vánoční zábavou v hospodě ve VYDŘÍ. Akce se konná 18. prosince od půl deváté a jako host se tentokrát představí kapela RESTART. Pojďte se tedy týden před Štědrým dnem trochu pobavit a odpočinout si od vánočních příprav a dlouhých front v přeplněných supermarketech.

8.11.10 Ještě jednou přejeme Martinovi a Tomášovi z Pleší vše nejlepší k jejich narozeninám a děkujeme za pozvání.

1.11.10 Díky všem členům „Veterán spolku Studená“ za pozvání na akci zakončení sezóny, za skvělou organizaci a za super atmosféru. Určitě rádi zase na jaře přijedeme. www.veteranspolekstudena.estranky.cz 

19.10.10 V sobotu jsme si zahráli v Dírné, ostatně pár fotek se zpracovává, zkoušíme nové věci a těšíme se 30. října do Studené na zakončení motosezóny.

27.9.10 Metalová jízda ve Stříbci byla bohužel na poslední chvíli zrušena.

20.9.10 Akce v Pleších byla domluvena ve velmi krátkém časovém období a kupodivu se docela zdařila, ostatně uvidíte na fotkách. No a sobotu jedeme dál na Metalovou jízdu v již zmiňované obci Stříbřec.

3.9.10 Po delší době zase o sobě dáme vědět (všechny naše letní vystoupení zkazilo počasí) 25.9. ve Stříbci.

30.8.10 Koncem měsíce srpna vyšel v Jidřichohradeckém deníku článek o naší kapele - http://jindrichohradecky.denik.cz/kultura_region/kapela-zaziva.html

10.8.10 Jak Radek trefně poznamenal, podle nás by se už dalo řídit počasí, zkrátka když máme hrát venku, leje a leje. No a tak to bylo i v sobotu v Polšti. Soutěž Chlapi sobě sice proběhla ale všichni toho deště měli večer plné zuby a jelikož nebyly prostory kde by se hrálo uvnitř museli jsme zábavu zrušit.

19.7.10 Počasí se k nám ve Vydří nezachovalo zrovna zdvořile a po dvou týdnech veder nás hodinu před akcí překvapilo pořádnou bouřkou. Takže jsme byli nuceni volit náhradní řešení a uchýlit se do sálu místního hostince. I přes to se akce velmi vydařila a hospoda opět praskala ve švech. Díky kapele 4eVeR za skvělý úvod večera, díky hospodě ve Vydří za azyl a díky všem co neodradila bouřka, že přišli a vydrželi až do konce. Fotky z akce budou co nevidět.  Už teď se můžete těšit na další akci, tentokrát v Polšti, kde bude celé odpoledne probíhat soutěž CHLAPI SOBĚ a večer to hřišti rozjedeme my.

28.6.10 Po kratší odmlce nás opět budete mít možnost vidět a to na letním parketu ve VYDŘÍ v sobotu 17. července. Předskakovat nám bude kapela 4EVER. Hlavně si přejme ať nám vyjde počasí.

20.5.10 Minulý víkend jsme měli možnost zahrát si ve Studené a hospodě „U Šebestů“, která se nachází v areálu bývalého pivovaru. Děkujeme tímto pořadatelům za pozvání. Atmosféra byla skvělá, lidi také super a prostředí parádní. Zdravíme všechny nadšence motocyklových veteránů ve Studené a těšíme se na podzim na shledanou.

10.5.10 V sobotu 8. května jsme byli pozváni na první přátelský zápas fotbalového týmu žen Sokolu J. Hradec na domácí půdě na Tyršově stadiónu. Slavnostního výkopu se ujal kmotr celého týmu Vítězslav Jandák a samozřejmě zazněla i námi složená hymna. Přejeme tímto fotbalistkám a jejich trenérům ať se jim v nadcházející sezóně podaří dosáhnout co možná nejlepších výsledků a aby ženský fotbal měl v Jindřichově Hradci hodně dobrých fanoušků.

2.5.10 Rej čarodějnic se hospodě v Majdaleně bohužel vyhnul a zamířil do vedlejšího kulturního stánku poslouchat kotlíkáře takže akce dopadla tak jak dopadla. Alespoň jsme se řádně napili, někteří i pěkně opili a pořádně zapařili s klukama z kapely 4EVER.

26.4.10 Temelín, co říci na Temelín, v hospodě bylo krásně a řada muzikantů si odtud odvezla pořádnou vopici, návštěvníků tentokrát nebylo tolik, ale myslím, že to tolik nevadilo, hlavně těm co měli aspoň dvojku pod kůží.

6.4.10 Velikonoční akce ve Vydří je za námi a opět to byl mazec, tentokrát jste opravdu  tu hospodu vypili, že museli jet ještě v průběhu večera pro další sudy. Díky také kapele 4EVER za hostování. Fotky se zpracovávají a co nevidět budou na webu ke zhlédnutí.

21.3.10 Díky kapele PYTEL BLECH za úvod večera v Příbrazi, holkám to hraje opravdu velmi dobře. Poděkování patří samozřejmě skalním příznivcům z Lásenice a hospodě v Příbrazi. Už teď se můžete těšit na další akci na velikonoční neděli 4. dubna ve VYDŘÍ, hostovat bude kapela 4eVeR.

4.3.10 Za týden v Příbrazi společně s námi vystoupí třeboňská dívčí rocková kapela PYTEL BLECH (http://pytelblech.wgz.cz), tak neváhejte a určitě přijďte.

28.2.10 Děkujeme kapele 4eVeR za hostování na Masopustu v Lásenici a všem věrným fandům za podporu. Fotky z Masopustu se zpracovávají. Do sekce „Kde nás uslyšíte“ jsme přidali nové akce na jaro.

2.2.10 V lednu a únoru jsme se opět pustili do skládání nových písniček a věříme, že nekteré již uslyšíte v Lásenici o Masopustu a také skládáme hymnu pro ženský fotbalový tým Sokolu J. Hradec.

24.1.10 Takže první akce tohoto roku, Motoples, je za námi a můžeme říci, že se opravdu vydařila, ostatně budete mít čas to posoudit po shlédnutí fotek. Díky všem zúčastněným a díky pořadatelům za pozvání.

10.1.10 Tak a je to tady, první letošní akcí bude MOTOPLES v Kolencích u Lomnice nad Lužnicí v sobotu 23. ledna. Začátek akce je v 19:00 . Společně s námi vystoupí kapely SOUKROMÝ OBCHOD (www.s-o.webz.cz) z Třeboně a kapela METALMOR (www.metalmor.wgz.cz ) z Kardašovy Řečice.

18.12.09 Přejeme Všem našim příznivcům krásné vánoční svátky, děkujeme Vám za přízeň v tomto roce, protože Vy jste pro nás ta hnací síla, co nás žene dopředu. Zároveň přejeme hlavně hodně štěstí, zdraví a pohody, no a v novém roce zase někdy nashledanou.

13.12.09 Vydří tradičně nemělo chybu, ještě jednou bychom chtěli poděkovat všem z Vydří, Lásenice, Polště, Příbraze a dalším a dalším na které jsme zapoměli.

6.12.09 Už jen týden zbývá a sejdeme se všichni zase v našem oblíbeném malém sále v hospůdce ve Vydří, těšíme se na Vás.

8.11.09 Díky panu zvukaři za ozvučení akce, díky kapele RESTART za úvod večera a samozřejmě díky všem lidem z Lásenice za účast, dobrou náladu a skvělou atmosféru. Fotky se už brzy objeví na webu.

1.11.09 Takže ještě týden a opět nás živě uslyšíte. Předskakovat nám bude kapela RESTART / www.restart.wu.cz /, startujeme ve 21:00. Přijďte včas.

16.10.09 Pozor, pozor, změna termínu akce v Lásenici, zábava se přesouvá na 7. listopadu.

6.10.09 Akce v Brlohu padá z důvodu nemoci, škoda. No, ale v Lásenici si vše vynahradíme, tešíme se na Vás.

23.9.09 Fotky z Kunžaku již fungují.

31.8.09 Jo, v Kunžaku bylo krásně a návrat domů byl skoro za světla. Zdravíme obsluhu u baru a všechny co přišli A také díky kapele RUNWAY za úvod večera. Fotky budou brzy.

23.8.09 Díky všem za účast v Příbrazi, akce se opět povedla a všichni jste byli super a až na ten konec jste se opravdu dobře bavili. Fotky z akce budou na webu co nevidět. No a za týden v KUNŽAKU nazdar.

26.7.09 Jak jistě víte, museli jsme z důvodu nepříznivých podmínek, zrušit na poslední chvíli zábavu ve Vydří, bohužel tento rok nám počasí nepřálo. Bouřka, která se prohnala v pátek večer a vytrvalý déšť v sobotu udělali z letního parketu spíše koupaliště a vše bylo pryč. Škoda, všichni jsme se na tuto akci těšili a dlouho jsme ji připravovali. Doufejme, že příští rok k nám bude nebe nakloněno více. Možná, že akci odehrajeme v náhradním termínu.

12.7.09 Po delší době zase dáme o sobě živě vědět 18. července na parketě ve Vydří, samozřejmě společně s hostem, kapelou PYTEL BLECH, hlavně aby nám přálo počasí.

14.6.09 V těchto dnech jsme se zase stáhli do zkušebny abychom nazkoušeli nové skladby a doufáme, že některé zazní již v červenci ve Vydří, kde by společně s námi měla vystoupit dívčí rocková kapela PYTEL BLECH z Třeboně - http://pytelblech.wgz.cz

5.5.09 Díky všem fandům v Brlohu za účast, bylo nám s Vámi dobře, brzy budou i fotky.

20.4.09 Fotky z Vydří již fungují a byla přidána další akce v květnu v LUCKY PERY v J. Hradci.

14.4.09 Velikonoční ve Vydří se opět zdařila, ostatně jako každý rok. Žádný striptýz se sice bohužel nekonal, ale ani Vám to snad vůbec nevadilo, byli jste skvělí. Fotky z akce budou co nevidět.

1.4.09 Zveme Vás na další akci v neděli 12. dubna na již tradiční velikonoční zábavu ve Vydří, určitě se máte na co těšit i když striptýz asi nebude, ale kdo ví, třeba se zase někdo najde. Co ale bude, tak doufáme dobrá nálada, moře piva a možná i nějaká ta velikonoční nadílka.

22.3.09 Rádi bychom poděkovali všem lidem co přišli na oslavu našich desátých narozenin v Příbrazi, byli jste všichni skvělí, také děkujeme kapele 4eVeR za dar, který nás opravdu velmi překvapil. Samožřejmě chceme poděkovat provozovatelům hostince v Příbrazi, že nám umožnili uspořádat oslavu právě u nich v sále. Dík patří také Frantovi a Dušanovi, kteří se po pár letech postavili společně s námi na podium. Nesmíme zapomenout i na našeho bývalého klávesistu a současného zvukaře Petra, že to s námi už také těch deset let táhne. No a pevně věříme, že takových akcí jako byla tato bude jen a jen přibývat. Ještě jednou díky všem. A brzy se těšte na fotky.

20.3.09 V sekci MP3 a video v podsekci videa ze živáků se můžete podívat na naše loňské mikulášské vystoupení v Kunžaku.

20.3.09 Pozor, změna termínu akce v Brlohu. Nový termín 2. 5. 2009.

1.3.09 K vidění je již pár fotek z Masopustu z Lásenice.

31.1.09 V Příbrazi 21. března oslavíme desáté narozeniny, společně s námi vystoupí bývalí členové a jako předkapela zahraje osvědčená jindřichohradecká formace 4EVER. Tak přijďte, určitě se máte na co těšit.

21.1.09 Ve fotogalerii jsou již k vidění fotky z Kolencí.

18.1.09 Díky pořadatelům MOTOPLESU v Kolencích za možnost zahrát si na této akci, brzy budou k vidění fotky. Děkujeme také kapele DISMERMON za správné nastartování akce. Kdo by chtěl něco vedět více o skupině Dismermon mrkněte na www.bandzone.cz/dismermon

11.1.09 První akcí roku 2009 bude MOTOPLES v Kolencích 17. ledna od 20 hodin, tak určitě přijďte.

2.1.09 Proběhly drobné změny v diskografii.

15.12.08 Fotky z Vydří již můžete vidět ve fotogalerii.

14.12.08 Děkujeme kapele 4eVer za opět skvělý rozjezd ve Vydří, děkujeme Karlovi z hospody za půjčení foťáku, no a samozřejmě všem lidem, co s námi vydrželi až do konce.

9.12.08 Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z KUNŽAKU.

7.12.08 Díky kapele RESTART za rozjezd v Kunžaku, díky všem lidem co přišli, no a v brzké době se můžete těšit na video z této akce.

17.11.08 Na zábavě ve Vydří 13.12. vystoupí sploečně s námi kapela 4eVeR – http://rock-4ever.jhcz.net

9.11.08 Do fotogalerie zařazujeme nové fotky z Jindřiše.

2.11.08 Na Mikulášské v Kunžaku vystoupí splečně s námi kapela RESTART – www.restart.wu.cz

26.10.08 Díky všem věrným, ale opravdu věrným fanouškům (Píst, Čáňa a další) za účast v Jindřiši a za váš pěvecký výstup o přestávkách.

25.10.08 V sekci mp3 a video si prohlédněte videozáznamy ze zábavy v Příbrazi .

5.10.08 Díky kapele 4eVer za opravdu skvělý rozjezd v Příbrazi a díky vám všem, co jste přišli a vydrželi s námi až do konce.

3.10.08 zítra do Příbraze připravujeme překvapení

1.10.08 Za tři měsíce oslavíme deset let kapely

19.9.08 Proběhla úprava ve fotogalerii a zařazujeme i nové fotky, tentokrát ze zkušebny.

14.9.08 Nově jsme upravili historii kapely.

7.9.08 V sekci Kde nás uslyšíte“ najdete nejen všechny naplánované akce, ale i veškeré odehrané akce za skoro deset let naší existence.

31.8.08 Další akce před námi – 19. 9. v pátek na Jemčině.

27.8.08 Děkujeme všem věrným fanouškům za podporu na festivalu OO8 v Plavsku.

20.8.08 Ve fotogalerii si můžete prohlédnout nové snímky z letních akcí.

18.8.08 Rockový festival „Plavsko 008“ v sobotu 23.8.2008 od 16 hodin na hřišti.

16.8.08 Z důvodu nepříznivého počasí byla pořadateli zrušena akce v Lužnici – škoda, tak snad někdy příště.

28.7.08 Díky pořadatelům festivalu STODOLA za pozvání a za originální místo konání akce.

26.7.08 Děkujeme všem lidem, co přišli do Vydří na parket a skvěle se bavili, nemělo to chybu, za rok tuto akci určitě zopakujeme.